اطلاعات

 • توضیح بیشتر: هوادارن فیتیله
 • شناسه صفحه: 162
 • پوشه: برنامه‌ها
 • برچسب‌ها: #فیتیله
  • ۳۸۱٬۰۲۶ بازديد , ۱٬۹۴۶ هوادار

آخرین ویدئوها

آخرین آهنگ‌ها

آخرین یادداشت‌ها

اطلاعیه‌ها

 • حذف مسابقه پیامکی

  دوستانی که قصد حذف مسابقه پیامکی فیتیله را از روی خط موبایلشان دارند باید

  مشترکین 093 کلمهlaghv fitile را به 8860 ارسال کنید.

  مشترکین 091 کلمه  laghv fitile را به 203050 ارسال کنید.

  و یا با شماره پشتیبانی 88657627 تماس بگیرید.

 • خبر خبر خبردار

  صندوق پستی عموهای فیتیله ای با شماره 14335/111 فعال شده و میتونید کارها و آثار خودتون رو به این صندوق پستی بفرستید .

 • 5 اردیبهشت 93

  خبرخبرخبردار

  دوستان عزیز در برنامه 5 اردیبهشت عموهای فیتیله ای آیتم های مجری را به صورت زنده اجرا خواهند کرد و روند جدید و تغییرات برنامه در سال 93 را اعلام می کنند. لطفا نظرات، پیشنهادات و سوالات خود در خصوص نمایشها، کلیپ ها، انیمیشن ها، چی بود چی شد، سفرنامه، فیتیله محبت، آقای کنجکاو، آقای جالب، گزارش فیتیله ای،  آیتم های جدید، پیشنهادات دکور جدید و همچنین نظرخواهی در مورد نمایش ها، لباسها، دکور، اشعار، آهنگسازی، گریم و محتوای جدید برنامه مطرح کرده تا در برنامه عموها پاسخگو باشند. آیتم های برنامه آیتم های تولیدی و ادامه برنامه های نوروزی می باشد. در زمان پخش برنامه شماره تماس برای پاسخگویی روی خط در خصوص برنامه زیرنویس می شود.
 • فراخوان

  گروه هنری فیتیله پس از گذشت دو دهه فعالیت در عرصه کودک و نوجوان در نظر دارد در اقدامی به جمع آوری اطلاعات و مباحث مرتبط به کودک و خانواده بپردازد تا مهمترین مسائل از دید کارشناسان و منتقدان عرصه کودک و خانواده را جمع آوری کند و  آنها در بخش های نمایشی مطرح و به خانواده ها امکان نگرشی جدیدی به مسائل را ارائه دهد تا بتواند گامی درست در راستای اصلاح امور تربیتی معیشتی و رفتاری و اجتماعی بردارد. از آنجایی که کودکان این نسل ساختار و شاکله آینده را می سازند باید تفکرات صحیح و کارشناسی را با نگاهی نو و در ساختارهای جدید و مطابق با فضای روز جهانی تبدیل به ساختاری ایرانی کنیم. از این رو از شما فرهیخته عزیز خواستاریم چنانچه شما با معزل و مبحثی درگیر هستید و یا طرح و ایده ای نو در جهت ارائه مباحث دارید که لازم میدانید مطرح و بررسی شود خواهشمندیم موارد را به آدرس ایمیل fitileh@fitileh.land ارسال فرمایید و در صورتی که علاقمند به همکاری با گروه فیتیله هستید از همین طریق مراتب همکاری خویش را اعلام فرمایید.    

  همچنین ضمن تشکر از تمامی عزیزانی که در این سال ها با محبت در کنار ما بوده اند  و با ما در زمینه های مختلف همکاری داشته اند خواهشمندیم طرح ها و ایده های نو و دیدگا ههای خویش را از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید.

 • اطلاعیه مهم

  تمامی عزیزانی که به برنامه دعوت می شوند و به استودیو تشریف می آورند لطفا از  پوشیدن لباسهای مارک دار، تنگ، کوتاه، آرم دار جداً خوداری نمایند و همچنین استفاده از هرگونه لوازم آرایشی ممنوع است. ظاهر افراد باید با فرم ادارای یا مدرسه ای باشد. در صورت عدم رعایت تحت هر شرایطی از پذیرفتن شما در استودیو معذوریم. از همکاری صمیمانه شما ممنونیم.

 • عضویت در کلوپ هواداران پیامکی

  جهت عضویت مشترکین همراه اول ارسال لغت Fitileh به شماره 7050

  جهت عضویت مشترکین ایرانسل ارسال لغت Fitileh به شماره 8282

 • اجرای برنامه های عموهای فیتیله ای

  دوستان عزیز می توانند مکان و ساعت اجرای عموها را در صفحه ویترین مشاهده کنند.

هنوز چیزی ارسال نشده، نخستین باش
Untitled Document
برای ثبت‌نام و عضویت در باشگاه مخاطبان ایـنجـا کلیک کنید.